CALL FOR PAPERS

INFORMACJE

Call for Papers.

Każdy wybrany prelegent i osoba prowadząca warsztaty otrzyma:
- bilet PHPers Summit 2020 umożliwiający udział w konferencji i afterparty,
- starterpack z koszulką i słonikiem PHPers,
- zakwaterowanie na 2 noce w przypadku prelegentów wygłaszających prezentację lub 3 noce w przypadku prelegentów prowadzących warsztaty,
- zwrot kosztów dojazdu na terenie kraju w wysokości do 200zł brutto lub 200 euro brutto w przypadku prelegentów zagranicznych

Jedna osoba może zgłosić kilka propozycji. Wszyscy prelegenci są zaproszeni do składania swoich propozycji, jednak ze względu na ograniczenia budżetowe, będziemy w stanie zaprosić ograniczoną ilość prelegentów z zagranicy. Jeżeli wiesz, że Twoja firma mogła by nam pomóc w opłaceniu lotu dla zagranicznego prelegenta, poinformuj nas o tym - możemy wtedy zaoferować status brązowego sponsora.

Prelekcje i warsztaty powinny być pozbawione treści reklamowych.

Prelekcje:
Sale będą wyposażone w: mikrofon bezprzewodowy, mikrofon douszny, projektor (1 bądź kilka),
nagłośnienie, mównicę na której można umieścić laptopa / notatki, kable umożliwiające podłączenie laptopa (HDMI, USB-C, Thunderbolt), bezprzewodowy pilot do przełączania między slajdami. Będą dostępne również laptopy wewnętrzne.

Warsztaty:
Sale będą wyposażone w: projektor, clipboard z pisakami, wi-fi, biurka i krzesła, przedłużacze.

Bezpieczne miejsce!
PHPers Summit jest zobowiązany do stworzenia konferencji, która jest tak integrująca, jak to tylko możliwe. Chcemy zaprezentować talenty obecne w całej Polsce, a także przyjąć zgłoszenia międzynarodowe.
Dbamy również o to, aby konferencja była miejscem wymiany pomysłów, spotkań starych przyjaciół, poznawania nowych przyjaciół i nie tolerowania nadużyć. Oczekujemy, że prelegenci, uczestnicy i przedstawiciele sponsorów będą wobec siebie profesjonalni i uprzejmi. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia bez zwrotu kosztów KAŻDEGO uczestnika (prelegenta lub innego), który nie jest w stanie stosować się do tych zasad.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PROPOZYCJA